Przedszkole "Leśna Droga"

01-816 Warszawa, ul. Dewajtis 3

 

Rekrutacja

Rekrutację prowadzimy przez cały rok, przy czym ze względu na nasz leśny charakter, na czas adaptacyjny sugerujemy raczej miesiące ciepłe niż zimowe. Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci, które skończyły 3 lata i pożegnały się już z pieluchą.

W procesie rekrutacji zdecydowanie większą wagę przykładamy do tego, czy dziecko jest gotowe do pozostania bez rodziców i czy ma ono chęć dołączenia do grupy, niż do daty jego urodzin.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczęszczaniem Waszego dziecka do naszego przedszkola, poprosimy o informację mailową lub kontakt telefoniczny:

Ania Płuska
Tel: 600-403-430
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po wstępnym ustaleniu możliwości dołączenia dziecka do naszego przedszkola:

1) zaprosimy oboje rodziców na 2-3 wizyty w trakcie naszych codziennych zajęć, na których będziemy mogli porozmawiać i odpowiedzieć na Wasze pytania, a dziecko będzie mogło się pobawić,

2) podpiszemy umowę, poprosimy o wypełnienie ankiety o dziecku i wpłatę wpisowego,

3) rozpoczniemy okres adaptacyjny, na którym jeden z rodziców bądź opiekun będzie obecny razem z dzieckiem

4) przez 45 dni od rozpoczęcia uczęszczania do przedszkola będziemy w okresie próbnym, w czasie którego można zrezygnować z przedszkola z jednotygodniowym okresem wypowiedzenia, wówczas 70% wpisowego jest zwracane,

5) po 45 dniach uczęszczania do przedszkola okres wypowiedzenia wynosi jeden miesiąc, a wpisowe nie jest zwracane.

Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia dziecka do przedszkola na okres próbny jest wpłata wpisowego w wysokości jednomiesięcznego czesnego oraz podpisanie umowy. 

 

IMG 20160901 135343

untitled 7406WP 20150207 004DSCN3831