Przedszkole "Leśna Droga"

01-816 Warszawa, ul. Dewajtis 3

 

Rekrutacja

Rekrutację prowadzimy przez cały rok, przy czym ze względu na nasz leśny charakter, na czas adaptacyjny sugerujemy raczej miesiące ciepłe niż zimowe. Do naszego przedszkola zapraszamy dzieci, które skończyły 3 lata i pożegnały się już z pieluchą.

W procesie rekrutacji zdecydowanie ważniejsze jest dla nas czy dziecko jest gotowe do pozostania bez rodziców i czy ma ono chęć dołączenia do grupy, niż data jego urodzin.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczęszczaniem Waszego dziecka do naszego przedszkola, poprosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się tutaj: http://lesnadroga.pl/formularz .

Niestety nie mamy wolnych miejsc na lata 2017/18 i 2018/19. Chętnie spotkamy się z rodzicami, którzy chcieliby rozpocząć współpracę z nami w roku szkolnym 2019/20.

 W razie dodatkowych pytań kontakt telefoniczny to:

Ania Płuska
Tel: 600-403-430
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Proces rekrutacji:

Po wstępnym ustaleniu wolnego miejsca w naszym przedszkolu:

1) zaprosimy oboje rodziców bez dziecka na wiytę zapoznawczą z nauczycielami,

2) poprosimy o wypełnienie ankiety o dziecku,

3) zaprosimy Państwa z dzieckiem na 2-3 wizyty w trakcie naszych codziennych zajęć, na których będziemy mogli bardziej szczegółowo porozmawiać i odpowiedzieć na pytania, a dziecko będzie mogło się pobawić,

4) podpiszemy umowę i poprosimy o wpłatę wpisowego,

5) rozpoczniemy okres adaptacyjny, na którym jeden z rodziców bądź opiekun będzie obecny razem z dzieckiem; długość okresu adaptacyjnego zależy od dziecka,

6) po zakończeniu okresu adaptacyjnego, przez 30 dni samodzielnej obecności dziecka w przedszkolu będziemy w okresie próbnym, w czasie którego można zrezygnować z przedszkola z jednotygodniowym okresem wypowiedzenia, wówczas 70% wpisowego jest zwracane,

7) po tym czasie okres wypowiedzenia wynosi jeden miesiąc, a wpisowe nie jest zwracane.

Ostatecznym potwierdzeniem przyjęcia dziecka do przedszkola na okres próbny jest wpłata wpisowego w wysokości jednomiesięcznego czesnego oraz podpisanie umowy. 

 

IMG 20160901 135343

untitled 7406WP 20150207 004DSCN3831